طراحی وبسایت با وردپرس

مزیت های راه اندازی و طراحی وبسایت با وردپرس

وردپرس؛ این سیستم مدیریت محتوای قدرتمند ویژگی های بسیار عالی دارد که باعث می شود آن را انتخاب کنیم. اما مزایای طراحی وبسایت با وردپرس چیست؟

شما ممکن است تنها وردپرس را به دلیل رایگان بودن آن انتخاب کنید، اما این سیستم ویژگی های دیگری نیز دارد که باعث شده است ۳۰ درصد کل وب سایتهای دنیا آن را انتخاب کنند. قبلا در مورد سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار صحبت کرده بودم، در این آموزش به شما می گویم که اگر وردپرس را انتخاب نکنید احتمالا پشیمان می شوید!

مزایای راه اندازی و طراحی وبسایت با وردپرس

طراحی وبسایت با وردپرس

اولین و مهم ترین مزیت انتخاب وردپرس، هزینه کم آن است. شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید این سیستم مدیریت محتوا را دانلود کنید و نصب نمایید.

اما آیا به جز هزینه اگر وردپرس را انتخاب کنید از مزایای دیگری هم بهره مند خواهید شد؟ جواب بله است و در ادامه مزایای راه اندازی و طراحی وبسایت با وردپرس را بررسی خواهم کرد.

۱. صرفه جویی در وقت

طراحی وبسایت با وردپرس

به غیر از جنبه مادی، در راه اندازی کسب و کار زمان یک عنصر بسیار مهم تلقی می شود. در دنیای اینترنت کمتر کسی پیدا می شود که زمان خود را صرف راه اندازی سیستمی اختصاصی آن هم با هزینه های چندین میلیون تومانی بکند.

با نصب ۵ دقیقه ای وردپرس می توانید در کمترین زمان ممکن صاحب وب سایت خود شوید و با کمک سیستم کاربرپسند آن به راحتی می توانید مدیریت وب سایت خود را به دست بگیرید.

هر کسب و کار اینترنتی را که تمایل دارید راه اندازی کنید، بهتر است از وردپرس استفاده کنید. وردپرس بهترین انتخاب برای شروع است.

از مزایای راه اندازی و طراحی وبسایت با وردپرس این است که شما در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه راه اندازی سایت با وردپرس می توانید یک وب سایت داشته باشید و اگر در نهایی ترین حالت ممکن با محدودیت مواجه شدید، می توانید به راحتی سیستم خود را تغییر دهید.

۲. محدودیتی وجود ندارد

طراحی وبسایت با وردپرس

حتما با دیدن این عنوان به تناقض با پاراگراف قبلی فکر می کنید! بله در وردپرس محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید هر امکان جدیدی را به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید.

امکاناتی از قبیل داشتن یک فروشگاه، داشتن یک سیستم عضویت کاربران و … از مزایای طراحی وبسایت با وردپرس است که تنها با چند کلیک در اختیار شما قرار می گیرد.

منظور از محدودیت در ویژگی قبلی محدودیت در امکانات نیست، بلکه محدودیت در اصل سیستم است. اگر وب سایت شما کاربرانی میلیونی داشته باشد، پس ارزش آن را دارد که برای آن هزینه میلیونی بکنید و از یک سیستم اختصاصی استفاده کنید.

۳. وردپرس همگام با سئو

امروزه دیگر تنها داشتن سایت مهم نیست، شما باید بتوانید کاربران و مشتریان خود را از طریق موتورهای جستجو به وب سایتتان چذب کنید و این راه از طریق بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ممکن خواهد شد.

همانطور که قبلا هم گفتم، وردپرس برای سئو و همگام با آن ساخته شده است و از مزایای راه اندازی و طراحی وبسایت با وردپرس، بهینه بودن برای موتورهای جسجو می باشد.

علاوه بر اینکه هسته وردپرس با کد نویسی بهینه برای افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو مناسب است، ابزارهای مختلفی چه رایگان و چه تجاری در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بهتر و سریع تر در سئو پیشرفت کنید.

۴. وردپرس امن تر است

طراحی وبسایت با وردپرس

از دیگر مزایای راه اندازی و طراحی وبسایت با وردپرس امنیت ۹۹ درصدی آن است. در امنیت ۱۰۰ درصدی وجود ندارد، اما هیچ سیستم دیگری به اندازی وردپرس در امنیت تلاش نکرده و افزونه های امنیتی آن در هیچ سیستم مدیریت محتوای دیگری وجود ندارد.

شما تنها با نصب چند افزونه می توانید امنیت وب سایت خود را تا ۹۹.۹ افزایش دهید. اما فراموش نکنید که همیشه وردپرس خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

۵. به زبان خودتان سخن می گوید

یکی از بهترین مزایای راه اندازی و طراحی وبسایت با وردپرس این است که وردپرس فارسی است! بله درست متوجه شدید، تمام امکاناتی که به آن ها اشاره کردم را می توانید بدون دانش زبان انگلیسی و به زبان شیرین فارسی تجربه کنید.

وردپرس به بیش از ۵۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده است و هر سال در روز جهانی ترجمه به ترجمه بهتر آن کمک می شود.

اگر هنوز هم در مورد مزایای راه اندازی سایت با وردپرس شک دارید، بهتر است مقاله وردپرس چیست را نیز مطالعه نمایید تا با تمام ویژگی های این سیستم مدیریت محتوا بیشتر آشنا شوید.

به نظر من دیگر فکر کردن کافی است، بهتر است زمان را بیشتر از این از دست ندهید و همین الان با مزایای راه اندازی سایت با وردپرس، طراحی وب سایت خود را با وردپرس آغاز کنید.

چه امتیازی به این مقاله می‌دهید؟

از رای

بدون امتیاز


نوید سیفی
نوید سیفی عاشق کد و کدنویسی

پست های مشابه

دیدگاه و پرسش

هنوز دیدگاهی ثبت‌نشده
اکسپلوریت • کدنویسی حرفه ای و بدون دردسر
ما هر روز کلی مطالب آموزشی جالب در اینستاگراممون منتشر می‌کنیم! مشاهده پست های اینستاگرام