طراحی وبسایت با وردپرس

وردپرس؛ تحقق رویای طراحی سایت

اگر بخواهیم در مورد قدرت وردپرس به عنوان یک پلت فرم مدیریت وبسایت یا همان cms صحبت کنیم. باید گفت که تقریبا ۲۵٪ وبسایت ها با وردپرس طراحی شده است.تقریبا یک چهارم بلاگ های جهان، وب سایت های کمپانی ها از جمله مایکروسافت و بیزنس های تجاری و … به بر پایه وردپرس هستند!!

از آنجایی که وب سایت وردپرسی زیادی در سطح وب وجود دارد، طبیعتا نیاز برای تعدادی زیاد از محصولات مکمل وردپرسی نظیر تم ها،پلاگین ها و دیگر سرویس های مختلف وجود دارد.
اگرچه میزان زیادی از محصولات وردپرسی وجود دارد اما تعداد انگشت شماری از منابع وجود دارد که به کاربران عادی در آن مورد توضیح داده شود.

زبان های مناسب برنامه نویسی سمت سرور

صادقانه بسیاری از این سوال های در دسترس و جواب های گوگلی برای افراد غیر دانا خوانا نیستند.اطلاعات همچنین می توانند تکه تکه شوند.این یک مشکل برای یادگیرنده های با صبر پایین تر و افرادی که برنامه پر مشغله تر به حساب می آید.

من در حوزه وردپرسی به میزان کافی هم به عنوان یک کاربر عادی و همچنین توسعه دهنده وردپرس بوده ام و بزرگترین سردرد من پیدا کردن اطلاعات مفید همگی در یک جا است.

بنابراین با این فرض من با خودم فکر کردم که چرا یک مکان،جایی که بتوان تمامی چیزهای مورد نیاز جهت راه اندازی و کار با وردپرس به عنوان یک کاربر ساده و یا حرفه ای اما با محتوای پولی به وجود نیاوریم.محتوا ارزش دارد.

چه شما یک طراح وب هستید که تم های وردپرس الهام بخش را برای پروژه ی بعدی نیازمند است،یک توسعه دهنده وب که به تعدادی پلاگین نیازمند است و یا کاربر عادی که یک بلاگ در مورد غذا راه اندازی می کند.شما محتوایی که را خواسته های شما را پر میکند در اختیار خواهید داشت.

بنابراین پس از آن چه خواهیم کرد ؟

نقد و بررسی پوسته ها و پلاگین ها

تعداد زیادی از محتوا در پلت فرم وردپرس وجود دارد.هزاران استدیو فوق العاده در حال ساخت تم ها و پلاگین های پولی هستند.هرچند تعداد کمتری منبع به منظور کمک برای پیدا کردن بهترین محصولات برای بیزنس شما وجود دارد.ما این کار را انجام خواهیم داد.
شغل ما پیدا کردن ایتم های فوق العاده،انتخاب بهترین ها،تست آن موارد به درستی و نوشتن در موردش است،یا در صورتی که شما بخواخید ما تصمیم میگیریم که چه چیزی مناسب تر برایتان خواهند بود.

وردپرس

خلاصه مقالات منتشر شده درباره وردپرس

هر از چند گاهی ما یک لیست از تم های دست چین شده حول موضوع مشخص به وجود می آوریم.اما ما اسکرین شات های خسته کننده نمی سازیم.ما هر آیتم را به طور کوتاه بررسی کرده و به شما سر نخ می دهیم.

بروز ترین محصولات وردپرس

ما محصولات داغ وردپرس را از بهترین مارکت ها بر اثاث یک برنامه روزانه پیگیری می کنیم،بهترین ها را در انتهای هفته انتخاب می کنیم و در مورد آنکه چرا دوستش داریم بحث می کنیم و مزایا و معایب هر ایتم را خواهیم گفت.

ارائه آموزش در قالب مقاله و ویدیو

ما درون و بیرون وردپرس را می شناسیم،و در مورد کمک به شما در مورد آن خواهیم نوشت.چه شما با تنظیمات تم دست و پنجه نرم می کنید و یا در مورد پلاگین خاص و دیگر سرویس ها برای راه اندازی وبسایتتان اطلاعات ندارید،ما شما را با آموزش ها و راهنمایی ها پوشش خواهیم داد.

آپدیت های منظم

ما به طور مستقیم با تهیه کنندگان تم ها و پلاگین ها در حال کار هستیم و به محض وجود آپدیت شما را از وجود آن با خبر می سازیم.

چه کسانی از بلاگ منفعت می برند ‌؟

افراد زیادی که از وردپرس بر روی بلاگ هایشان،وبسایت های شخصی یا بیزنسی،و یا حتی فروشگاه های آنلاین برای فروش محصولاتشان استفاده می کنند.هدف ما ایجاد محتوا برای همه است.طراح ها،توسعه دهندها و یا کاربران وردپرسی ساده.

چه امتیازی به این مقاله می‌دهید؟

از رای

بدون امتیاز


4 ماه پیش
نوید سیفی
نوید سیفی عاشق کد و کدنویسی

پست های مشابه

دیدگاه و پرسش

هنوز دیدگاهی ثبت‌نشده
اکسپلوریت • کدنویسی حرفه ای و بدون دردسر
ما هر روز کلی مطالب آموزشی جالب در اینستاگراممون منتشر می‌کنیم! مشاهده پست های اینستاگرام