اکسپلوریت – با کمترین هزینه ممکن صاحب سایت شوید!

با کمترین هزینه ممکن صاحب سایت شوید!!! بله!! این یکی از مهمترین تیتر های سایت اکسپلوریت هست که در نظر دارد با کمترین هزینه ممکن کاربرانش را صاحب سایتی با قالب اختصاصی نماید.

سایت چیست؟!

وبگاه، تارگاه، تارنما، سایت یا وب‌سایت (به انگلیسی: Website) مجموعه‌ای از صفحات وب حاوی محتوای مالتی‌مدیا است که دارای یک دامنه اینترنتی یا زیردامنه اینترنتی مشترک‌اند و توسط حداقل یک سرور وب انتشار داده می‌شود. وبگاه‌ها روی شبکه پروتکل اینترنت مثل شبکهٔ اینترنت یا شبکه محلی قرار می‌گیرد.

صفحهٔ وب سندی است که معمولاً به صورت اچ‌تی‌ام‌ال نوشته می‌شود و همواره با استفاده از پروتکل اچ‌تی‌تی‌پی می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد. پروتکل اچ‌تی‌تی‌پی اطلاعات را از کارساز وبگاه به مرورگر وب کاربر منتقل می‌کند تا این اطلاعات برای کاربر نمایش داده شوند.

طراحی سایت با کمترین هزینه ممکن

چرا اکسپلوریت چنین اقدامی کرده است؟!!

به وضوح عرض میکنیم که اکسپلوریت به عنوان یک کارگاه تازه کار برنامه نویسی و توسعه وردپرس جهت افزایش اعتبار خود و بالابردن نمونه کار های آنلاین خود دست به چنین اقدامی زده است. این کار برای اشخاصی که نمیتوانند هزینه های کلان برای طراحی سایت های مدنظر خود بکنند و شروعی در عرصه اینترنت داشته باشند بسیار مفید است.

رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید!

شما هر ایده یا تفکری برای ایجاد و مدیریت وبسایت داشته باشید را ما با کمترین هزینه ممکن برایتان اجرا میکنیم. اما چطور؟ کافیست طرق اطلاعات ارائه شده در آخر همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید!

شرط و شروط هم داریم!!!!!!!

خب قطعا هزینه پایین چنین اقدام هایی چندین شرط داره که ممکنه شخصی مایل به قبولی این شرط ها نباشه، ولی ما عنوان میکنیم:

  • شما با سفارش خود این را رسما قبول میکنید که اکسپلوریت رسما حق انتشار قالب اختصاصی شما در مارکت های اینترنتی را دارد.
  • شما حق هیچگونه دستکاری در بخش کپی رایت پوسته ندارید و در صورت مشاهده چنین اقدامی، اکسپلوریت قادر خواهد بود سایت شما را غیرفعال نماید.
  • در صورت منصرف شدن از سفارش خود تنها یک سوم(۱/۳) هزینه خود را میتوانید دریافت نمایید
  • و…

اگه اوکی هستی وقتشه که با ما در ارتباط باشین:

پل های ارتباطی :

 

  • خانه
  • با کمترین هزینه ممکن صاحب سایت شوید!