When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to go to the desired page. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

حتما شما هم با وب سایت معروف ترب آشنایی دارید و به همین دلیل واد این مقاله شده اید. با افزونه Woo Torob به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید فروشگاه ووکامرسی خود را به ترب متصل کنید.

موتور جستجوی خرید تُرُب یک وب سایت برای جستجوی سریع محصولات با کمترین قیمت در دنیای اینترنت است.

این موتور جستجوی محصولات در سال ۱۳۹۴ با هدف معرفی سریع فروشگاه های تازه تاسیس و ارائه قیمت محصولات به صورت شفاف به کاربران خود راه اندازی شده است.

شما نیز به عنوان مدیر یک فروشگاه اینترنتی برای معرفی محصولات خود به جمعیت بسیار بزرگی از مشتریان، می توانید از این موتور جستجوی ایرانی به آدرس torob.com استفاده نمایید.

اما وارد کردن محصولات آن هم به تعداد زیاد در این موتور جستجو کار زمانبری خواهد بود. خوشبختانه افزونه Woo Torob به تازگی برای رفع این مشکل و به عنوان هماهنگ ساز ووکامرس با موتور جستجوی ترب طراحی و به صورت رایگان منتشر شده است.

هماهنگ ساز ووکامرس با موتور جستجوی ترب

این افزونه یکی از افزونه های ایرانی موجود در مخزن وردپرس است که با کمک آن فروشگاه ووکامرسی شما تنها با یک کلیک به موتور جستجوی ترب متصل خواهد شد.

اگر شما هنوز فروشگاه خود را در این موتور جستجو ثبت نکرده اید، پیش از ادامه آموزش ابتدا فروشگاه ووکامرسی خود را در وب سایت ترب ثبت کرده و پس از تایید، ادامه آموزش را دنبال کنید.

برای استفاده از این هماهنگ ساز ووکامرس با موتور جستجوی ترب، ابتدا با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس  اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

پیشنهاد میکنیم :   نحوه تغییر حجم آپلود در وردپرس | php.ini چیست؟

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیرمنویی با عنوان هماهنگ ساز تُرُب در بخش تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن به صفحه جزئیات افزونه هدایت می شوید.

برای استفاده از افزونه Woo Torob لازم نیست هیچ تنظیمات خاصی را انجام دهید و یا تغییراتی را در محصولاتتان ایجاد نمایید، فقط دقت کنید که طبق توضیحات ارائه شده حتما برای محصولات متغیر خود در ووکامرس یک مقدار پیش فرض انتخاب نمایید.

تنظیمات برای محصولات متغیر
تنظیمات لازم برای محصولات متغیر

اگر مانند تصویر بالا برای محصولات متغیر خود یک مقدار پیش فرض تعیین کرده اید، پس از تایید فروشگاه شما در ترب، به طور خودکار محصولات شما در این موتور جستجو نمایش داده خواهد شد.

دیدگاه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *