مشکلات سایت وردپرسی

چگونه مشکلات سایت وردپرسی خود را حل کنیم؟

قبل از بیان مشکلات سایت وردپرسی باید عرض کنیم که؛ با توجه به اینکه امروزه 64.1٪ از کل وب سایت های موجود در جهان از سیستم مدیریت محتوای بی‌نظیر وردپرس، استفاده می کنند و افزونه ها و پوسته های بسیاری برای وردپرس منتشر شده است، گاهی اوقات این افزونه ها و پوسته ها عملکردی مناسبی در وبسایت وردپرسی شما ندارند و باعث بروز مشکل در سایت میشود و یا حتی بعضا سیستم وردپرس سایت شما با ورژن php موجود در سرور شما همخوانی ندارد و باعث ایجاد مشکل و یا کند شدن سایت شما میشود.

وردپرس دوست داشتنی است

وردپرس بسیار دوست داشتنی است زیرا خیلی به موقع و مرتب آپدیت میشود و بیان این نکته خالی از لطف نیست که این سیستم مدیریت محتوای دوست داشتنی توسط بهترین برنامه نویسان php در سطح جهان آپدیت و پشتیبانی میشود.

عمده ترین مشکلات سایت وردپرسی

وجود مشکل در وبسایت ها بسیار رایج است زیرا احتمال افتادن هر اتفاقی وجود دارد، بیاید در ادامه این مقاله از اکسپلوریت با هم با چند دلیل ایجاد اختلال در وردپرس آشنا شویم.

مشکلات سایت وردپرسی

1 – اختلال میان پوسته و افزونه

قطعا شما برای وبسایت فروشگاهی، وبلاگی، و یا حتی شخصی خودتان یک پوسته تهیه کرده اید و برای اضافه کردن برخی از امکانات به سایتتان از افزونه ها استفاده می نمائید اما مشاهده میکنید که سایت با اخطار مواجه شده است.

2 – معیوب بودن فایل پوسته و افزونه

بعضی اوقات شما پس از نصب و راه اندازی یک پوسته یا افزونه، سایتتان دچار مشکل میشود، دلیلش این است که هنگام دانلد و یا آپلود افزونه برروی سرور شما فایل ناقص بارگزاری شده است و تمامی فایل های افزونه بر روی سرور قرارنگرفته است.

3 – عدم همخوانی نسخه ها

همانطور که در بخش وردپرس دوست داشتنی است اشاره کردیم، این سیستم مدیریت محتوا بسیار زود هنگام و مرتب آپدیت میشود و در این میان افزونه ها و پوسته هایی هستند که هیچ بروزرسانی منتشر نمیکنند و به مرور زمان منسوخ میشوند، استفاده از این افزونه ها یا پوسته ها موجب ایجاد اختلال در وبسایت شما میشوند.

4 – معیوب بودن هسته وردپرس

ممکن است وبسایت شما از همان لحظه تولید دارای مشکل باشد و با خطاهای زیادی مواجه باشد که دلیل را میتوان معیوب بودن هسته اصلی وردپرس بیان کرد (پیشنهاد میشود وردپرس را از اول راه اندازی کنید)

مشکلات سایت وردپرسی

5 – استفاده از افزونه ها و پوسته های نال شده

استفاده از افزونه ها و پوسته های نال شده برای راه اندازی یک وبسایت معتبر و یا بیزنسی بسیار خطرناک و اشتباه است زیرا ممکن است دارای یک سری کد های مخرب باشند که به کسب و کار شما آسیب جدی وارد کنند یا وبسایت شما را با اختلال مواجه کنند.

6 – عدم نصب برخی از افزونه های مورد نیاز پوسته

احتمالا برای شما هم پیش آمده که پس از راه اندازی یک پوسته برروی وبسایتتان با خطا مواجه شده اید و یا برخی از بخش های سایتتان عملکرد درستی نداردند. در این مواقع شما بایستی افزونه های مورد نیاز پوسته را نصب نمائید.

اکسپلوریت چه کمکی به شما میکند؟

تیم اکسپلوریت تصمیم دارد در راستای رشد صفحات وب فارسی، حل مشکلات سایت وردپرسی و برای ایجاد یک تجربه جدید برای مدیران وبسایت ها بصورت کاملا رایگان مشکلات وبسایت های شما را بررسی و راه حل های آن را برایتان بیان کند. چنانچه وبسایت شما دارای مشکل میباشد، در آخر همین مقاله و در بخش نظرات مشکلات خودتون رو بیان کنید یا از بخش تماس با ما با یکی از راه های ارتباطی بیان شده با ما در ارتباط باشین.

مشکلات سایت وردپرسی

تا معرفی به گوگل در کنار وبسایت های تازه کار هستیم!

اگه به تازگی یک وبسایت راه انداخته اید، ویا با مشکلات سایت وردپرسی خودتان مواجه هستید و نمیدانید باید چکارهایی انجام دهید، اکسپلوریت این تضمین را به شما میدهد که تمامی بخش های وبسایت را به شما آموزش دهد و تا ورود به گوگل شما را همراهی کنید. پس همانطور که گفتیم برای ارتباط با ما در آخر همین مقاله و در بخش نظرات نام سایت خودتون رو بیان کنید یا از بخش تماس با ما با یکی از راه های ارتباطی بیان شده با ما در ارتباط باشین.

چه امتیازی به این مقاله می‌دهید؟

از رای

بدون امتیاز


نوید سیفی
نوید سیفی عاشق کد و کدنویسی

پست های مشابه

دیدگاه و پرسش

هنوز دیدگاهی ثبت‌نشده
اکسپلوریت • کدنویسی حرفه ای و بدون دردسر
ما هر روز کلی مطالب آموزشی جالب در اینستاگراممون منتشر می‌کنیم! مشاهده پست های اینستاگرام